Ankara’dan Urla’ya Nitelikli Kahve Yolculuğu!

Ankara’nın önemli kahve firmalarından Celsius Coffee Roastery’nin yeni şubesi İzmir Urla’da hizmete açıldı.  Yeni şubenin açılışında Kahve Masası’na konuşan Celsius Coffee Roastery Kurucusu ve kavurucusu Anıl Abacı, ” Markamızın, ismimizin Urla’da olmasından çok mutluyuz. Ankara’daki standartlaşan kalitemiz, nitelikli çekirdeklerimiz ile burada da devam edecek” şeklinde konuştu.

Celsius Coffee Urla şubesinin uzun bir eğitim ve mimari süreç sonrası açıldığını ifade eden Abacı: ”Celsius’un neredeyse ilk 50 müşterilerinden biri olan bir aileye franchise verdik. 4 yıldır düzenli müşterimizdi şimdi ortağımız oldu. Hep Ege’de bir yer vardı aklımızda, kendisinin de Urla’ya yerleşme hayali vardı. Karşılıklı biraz fazla istedik. İki tarafında hayalı gerçekleşti diyebiliriz. İşletmelerin başına duracak kişilerle işbirliği yapma gibi bir düşüncemiz vardı hep. Keza tam 60 gün eğitim aldı. Hazır hissettiği an mimari süreç başladı ve bugüne geldik”

Yakın zamanda şube sayısı arttırmak gibi bir hedeflerinin olmadığını da değinen Abacı , mevcut konjonktürün çok iç açıcı olmadığını ayrıca şube sayısının arttıkça aynı kalitede ürün çıkarmanın zor bir süreç olduğunu sözlerine ekledi.

 

Celsius Coffee Roastery Urla

https://www.instagram.com/celsiuscoffeeurla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir